Premiera gry „Mosty Rudolfa Modrzejewskiego”

15 grudnia gra planszowa „Mosty Rudolfa Modrzejewskiego”, autorstwa Pana Przemysława Ciepiela, miała swoją premierę. Z tej okazji odbył się w naszej szkole turniej, do udziału w którym zaproszeni zostali uczniowie ósmych klas, ze wszystkich szkół Gminy Kobylnica. Trzyosobowe drużyny z Kobylnicy, Kończewa, Kwakowa, Sycewic i gospodarzy turnieju miały okazję zapoznać się z projektem historycznym „Dzieci Kapitana Nemo” Fundacji BGK, dzięki któremu gra została wydana, z osobą Rudolfa Modrzejewskiego i zasadami gry. W dwóch rozgrywkach tej średnio-zaawansowanej gry ekonomicznej uczniowie podjęli wyzwanie zbudowania mostów, tożsamych z tymi, które zaprojektował Rudolf Modrzejewski. Po podliczeniu turniejowej punktacji okazało się, że zwyciężczynią została nasza uczennica Zuzia Grzebielucha. Drugie miejsce zajął Fabian Gadomski a trzecie Aleksandra Owczarek z SP Kwakowo. Wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach otrzymały w prezencie po egzemplarzu gry.